הספקית הקנדית Telus היא הראשונה שמאשרת שתמכור את ה KEYone

אנחנו יומיים לאחר השקת הבלקברי KEYone, והחדשות כמובן ממשיכות להצטבר. חברת הסלולר הקנדית Telus, אישרה באמצעות טוויטר כי היא תחזיק את ה KEYone כאשר יהיה זמין למכירה. 

מדובר בשינוי מהותי עבור מכשירי בלקברי. בעבר מכשירי בלקברי היו זמינים בכל רשת סלולר ברחבי קנדה וארה"ב, אך בשנים האחרונות עם הפיחות שחל במעמדה לא כל הספקיות החזיקו את כל הדגמים ועל כן ברשתות מסויימות היו X מכשירים וברשת אחרת הייתם יכולים למצוא דגם מסוג Y של בלקברי.

ב 2 הדגמים האחרונים ה DTEK50 וה DTEK60 בלקברי כבר החליטה לשנות גישה ומכרה את המכשירים דרך חנויות אלקטרוניקה כאלה ואחרות או חנויות כמו אמאזון. 2 המכשירים הללו כמובן יוצרו ע"י TCL.

עם BlackBerry Mobile שאחראית על השיווק/הפצה של המכשיר החדש, אנחנו כנראה נזכה לראות שינוי בגישה וחזרת המכשירים של בלקברי גם לרשתות הסלולר המובילות בצפון אמריקה.

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2503 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.