הבלקברי KEYone הושק רשמי, יהיה זמין באפריל

אנחנו אחרי ההשקה של המכשיר החדש של BlackBerry Mobile, השם כפי שכבר נחשף הוא ה KEYone. ההשקה התרחשה באירוע ה MWC בברצלונה, לעיני 300 נוכחים כאשר בחוץ המתינו 200 להיכנס.

את התכונות של המכשיר כבר פרסמנו לכם, ואת הפרטים המלאים ניתן למצוא באתר של BlackBerry Mobile כאשר העיקר הוא מערכת הפעלה 7 של אנדרואיד, סוללה ענקית בגודל של 3505 עם אפשרות לטעינה מואצת של 50% תוך 36 דקות. בנוסף המצלמה היא אכן בעלת החיישן המוצלח מאד של הפיקסל.

עבור חובבי הסלפי ישנה תכונה שנקראת Wide Selfie שמאפשרת צילום סלפי פנורמי ועוד מספר תכונות חדשות למצלמה.

ברמת המקלדת מדובר במקלדת המוכרת של בלקברי שמשלבת מגע ואפשרות לבצע קיצורי דרך על כל 52 הכפתורים שעל המקלדת. חיישן טביעת האצבע נמצא על המקלדת במקש הרווח.

המכשיר עצמו יחל להימכר החל מאמצע חודש אפריל, כאשר המחירים יהיו $549 בארה"ב, 499 יורו באירופה. המחיר סביר מאד לדעת רבים.

אתם יכולים לצפות בסרטון הראשון עם ה KEYone שנעשה ע"י Mr.Mobile.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2177 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.

8 Comments

  1. אם שואלים אותי מה משמח מכל ההשקה הזאת הוא שכנראה נראה בpriv אנדרואיד 7 בקרוב..
    אגב קצת מוזר לי שמאז הפריב הם לא משיקים מכשירים עם איכות מוצר זהה .. כמו מסך אמולד , מסך אגד' יוקרתי וכו' ומעבד חזק לאותה תקופה ..

    • המעבד אכן מעט מאכזב. אם כי לו היו הולכים על מפרט דומה לזה של ה-DTEK60 לדוגמה, היינו מקבלים רמת מחיר הזויה כפי שקרה עם הפריב בשעתו. סה"כ מפרט טוב מאוד במחיר סביר.

    • הכל שטויות , כמו שציינתי את ההכרזה הזאת אני לוקח באור חיובי של עדכון מתקרב של הפריב לגירסא 7 , זאת אומרת שאני יוכל להיות ממנו עוד שנתיים בשמחה .

התגובות סגורות.