עדכון ל-Hub+ Services מוסיף תמיכה גם ב-Telegram

אתמול בערב יצא עדכון של כל האפליקציות המונבנות של BlackBerry למשתתפי תכנית הבטא. 

העדכון למרבית האפליקציות הסתכם בתיקוני באגים ושיפורי ביצועים. אך קדם לו עדכון ל-Hub+ Services אשר הוסיף תמיכה ב-Hub גם לאפליקציית Telegram:

 

BlackBerry ממשיכה להרחיב את המגוון להוסיף תמיכה בעוד ועוד יישומים ורשתות חברתיות ל-Hub. כבר כיום למעשה ה-Hub במכשירי האנדרואיד של החברה תומך במגוון רחב בהרבה מזה של אחיו הבכור (והמקורי) ב-BlackBerry 10. תמיכה ב-Skype, Slack, Telegram ועוד יישומים שלא קיימת ב-BB10, לפחות לא באופן ישיר (תמיכה עבור רשתות חברתיות כגון אינסטגרם לדוגמה התווספה דרך אפליקציות כגון Inst10 וכד').

אנו משוכנעים כי בעתיד הלא רחוק נראה תמיכה בעוד יישומים ורשתות חברתיות ב-Hub. מה שבהחלט מעודד. לא ברור מתי העדכון יצא לכלל המשתמשים, אך על פי נסיון קודם זה בוודאי יקרה בשבועיים הקרובים.

Shlomi
About Shlomi 2333 Articles
שלומי גברא, יוצא תעשיית ההייטק, תמיד משתדל להישאר בחזית הטכנולוגית. מעיד על עצמי כמכור לטכנולוגיה בכלל ולגאדג'טים בפרט. נמנה על נושאי דגל הבלקברי בישראל יחד עם שותפיי היקרים בבלוגברי בעבר וכאן ב-BerryIL בהווה. יחד אנו נביא אליכם את החדשות הטריות מעולם הבלאקברי תוך שימת דגש על הנוגע לנו, בישראל. אנו כמובן, נביא את החדשות אליכם ללא משוא פנים או דעות קדומות. הישארו איתנו, יש הרבה סיבות מדוע :)