צ'ן דורג במקום ה 5 במצעד ה NewsMakers בקנדה

מנכ"ל בלקברי,ג'ון צ'ן, נבחר במקום החמישי ברשימת עושי החדשות של קנדה לשנת 2016. צ'ן נבחר ע"י משפיעי דעת קהל במדינה, שעליהם נמנים אנשי עסקים,אנשי ממשל,אנשי ציבור ואנשי רשת כולל אנשי תקשורת.

צ'ן הוא הראשון ברשימה המדוברת שמנהל חברה קנדית, כאשר ה 4 שמדורגים לפניו עובדים בחברות זרות שממוקמות גם במדינה הצפונית.

העניין שטיפה מעיב על הסיבות לבחירת צ'ן כאחד מיוצרי החדשות של השנה, הוא הסיבה שבגינה הוא נבחר. אז צ'ן נבחר בעקבות החדשות של סגירת חטיבת המכשירים של החברה והעברת הזכויות על השימוש במותג ע"י TCL ובעצם סיימה תקופה בה ייצרה ועיצבה בעצמה את המכשירים המפורסמים בעולם ואלו ששינו את עולם הסלולר בתחילת שנות האלפיים.

כמובן שבלקברי לא סיימה עם מכשירים והיא עובדת צמוד ל TCL ויש לה מילה לגבי המכשירים שיוצאים לשוק. אך עיקר המיקוד של החברה נוגע תוכנה בין אם מדברים על Hub Services או על השירותים הארגוניים וגם ה IOT.

נקווה ששנה הבאה צ'ן יעשה חדשות בזכות התרומה האדירה של בלקברי לענף הרכב שעובר לרכבים עצמאיים וגם בתחום ה Cyber Security עם המיתוג של BlackBerry Secure.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.