משולחן העורך : עלי ועל בלקברי

לאחר הרבה מחשבות החלטתי לשתף אתכם קצת בכותרת של איך אני ובלקברי נפגשנו, להראות את המכשירים שהשתמשתי בהם בעבר וקצת על ההשקה הקרובה ביום שבת הקרוב.

אנחנו נמצאים בשלב חשוב מאד עבור המותג של בלקברי מהזווית של עולם הסמארטפונים וההתרגשות זהה לזאת של אותם ימים לפני השקת בלקברי 10. על כן החלטתי לצלם עבורכם ווידאו בנושא.

מה אתם חושבים ? מה היה המכשיר הראשון שלכם ? כמה מכשירי בלקברי יש לכם ? מתכוונים לרכוש את המכשיר החדש ? (אולי נעשה סקר).

שתפו אותנו.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • 5 שנים עם בלקברי אחרי שנציג באורנג' המליץ לי, לאחר שאבד לי האייפון 3. הייתי עם בולד 9900. מכשיר פצצה. אח"כ הגיע הZ-10 וכעת עם הפספורט המעולה. לא קל לעבור לאנדרואיד ולוותר על BB10. מחכה למרקורי. מקווה שהוא יגיע לישראל וניתן יהיה לעשות דרככם טרייד, כמו שהיה עם הפריב.

    • ה 9900 ללא ספק היה מיוחד, הוא גם נראה מצוין ומתאים לעבודה מאומצת. אני מצטער שלא היה לי אותו. לעבור מ BB10 לאנדרואיד זה בהחלט מהלך מורכב אך אני לא מצטער, בלקברי עשתה עבודה נהדרת במכשיר כדי להתאים אותו לסוג המשתמשים שלה.