בלקברי חוברת ל ISARA כדי לקדם את Quantum Computing

בלקברי ממשיכה להתפתח ולמצוא את המקומות בהם הם יכולים להשפיע על עתיד עולם המובייל והמכשירים המחוברים כולם. היום בלקברי מודיעה בבלוג הרשמי שלה שהיא חוברת לאחת מהחברות המובילות בעולם של פיזיקת קוואנטום, וזאת ע"מ כדי שלבלקברי תהיה נגיעה במחשבי שפועלים ע"י מה שמכונה Quantum Computing.

אז מה זה Quantum Computing ? אתם תצטרכו לקרוא את הפרסום המלא באתר של בלקברי, אך בקצרה אפשר להגיד שזה הדור הבא של המחשבים/טאבלטים או כל מכשיר אחר. עולם המחשוב של היום מעביר מידע ע"י Bit חד ספרתי שיכול להיות 1 או 0 ובכל פעם רק אחד מהם יכול לעבוד. מחשוב הקוואנטום לוקח את 0 ו 1 ומאפשר להם לעבוד ביחד, מה שאומר שתקבלו מכשיר שעובד בתקופה הרבה יותר גדולה משמעותית.

נתון מעניין נוסף הוא שמחשב שיעבוד עם הקוואנטום הממוחשב יהיה קשה יותר לפיצוח מבחינת הצפנה באופן משמעותי מאותה רמת אבטחה במחשב רגיל שפועל כיום.

קראו את הפרסום המלא באתר של בלקברי.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.