בלקברי שואפת לאבטח את עולם ה EOT

את זה שבלקברי נכנסה עמוק מאד לעולם ה IOT אנחנו יודעים. בסרטון חדש שבלקברי העלתה לעמוד היוטיוב שלה היא מראה כיצד היא מתכוונת להיות זאת שתאבטח את עולם ה IOT הארגוני, או Enterprise of Things (EOT).

שירותי האבטחה של בלקברי הם מה שנקרא Gold Standard בעולם הארגוני, ועם QNX ויכולות ההטמעה שלה בתוך מוצרים ובתעשיות שונות בלקברי בהחלט יכולה להיכנס לתוך העולם הזה ולהיות גם הסטנדרט של עולם ה EOT.

בדומה לראיון שהשתתפתי בו במסגרת ראיון מיוחד עם Marty Beard ביחד עם  UTB דיבר מרטי על כך שהשאיפה של בלקברי היא שבדומה לתו האיכות בעולם המחשבים של אינטל, כשכתוב Intel Inside מה שמאשר את איכות המעבד שבמוצר, כך בלקברי שואפת שבעתיד יופיע על מוצרים השילוב "BlackBerry Secure" שיראה שהמוצר מאובטח ע"י בלקברי והוא יהיה לתו תקן עבור מוצרים מחוברים בין אם בעולם הפרטי וגם בעולם הארגוני.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.