משתמשי Priv, אתם משתמשים יותר במקלדת הפיזית או הווירטואלית ?

לפני מספר חודשים בלקברי הוסיפה אפשרות לבדוק נתוני סטטיסטיקות לגבי שימוש במקלדת שלכם במכשיר האנדרואיד. לאחר תקופה החלטתי לבדוק לגבי השימושים שלי עם המקלדת של ה Priv, וללא הרבה הפתעה מסתבר שאני משתמש במקלדת הוירטואלית הרבה יותר.

כמו שאפשר לראות השימוש שלי במקלדת הוירטואלית היא ב 96% מהזמן, ולמעשה רק בימים האחרונים התחלתי להשתמש יותר ויותר במקלדת הפיזית, ונראה שאני מתרגל אליה הרבה יותר מהר ממה שחשבתי. ההקלדה נהית מהירה מאד, מזכיר נשכחות ממכשירי בלקברי בעלי 4 שורות (במקלדת) שהשתמשתי בעבר (הפספורט הוא בעל 3 שורות אם תהיתם).

2 המקלדות נהדרות מבחינתי, ה Swipe Up במקלדת הוירטואלית זה ללא ספק יתרון נהדר, אך היא קיימת בצורה צרה יותר גם במקלדת הפיזית.

שלומי כתב על המקלדת של ה Priv בימים הראשונים של המכשיר לאחר ההשקה, ומאז המקלדת של בלקברי לאנדרואיד עברה שינוי מהותי. מקיצורים הרבה יותר שמישים, ועד עדכון שעזר לנו הישראלים להחליף שפה בדרך נוחה יותר, כאשר יש לנו יותר מדרך אחת לעשות את זה.

המקלדת הפיזית של בלקברי גם היא מתקדמת מאד, כאשר בלקברי הוסיפה שיפורים שהפכו את המקלדת למשטח מגע שיעזור לכם לעבוד בצורה יעילה יותר.

כנסו לסטטיסטיקה של המכשיר שלכם ובדקו במה אתם משתמשים יותר, פיזית או וירטואלית. אתם יכולים לשתף בתגובות ולהגיב בפורום עם צילום מסך משלכם.

הגיבו בפורום שלנו.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2424 Articles

רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900.
עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה
שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה.
הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב
ביותר מעולם הבלקברי.

  • המקלדת היא גימיק בלבד במכשיר הזה .. היא לא נוחה כמו שהייתי מורגל בtreo שהיה לי או אפילו בblackjack בתקופה מאחורת יותר…

    • למרות שעד לא מזמן לא השתמשתי בה הרבה, אני מוצא את המקלדת טובה מאד. כמובן לא למי שיש אצבעות גדולות.

      חווית ההקלדה הרבה יותר כיפית מאשר מקלדת וירטואלית, לפחות עבורי.