תזכורת : בלקברי מסיימת את התמיכה ב BES10 ביוני 2017

אין כאן כל חדשה מצד בלקברי, אך אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שאם במקרה אתם משתמשים של BES10 ועדיין לא שדרתגם ל UEM (או BES12 תלוי מה זמין לכם), זה הזמן.

כאמור בתחילת השנה (כלומר לפני חודש) בלקברי ביצעה מהלך של איחוד הפלטפורמה שלה ביחד עם Good שנרכשה תקופה לפני כן. עד לפני חודש, BES12 והשירותים של Good היו נפרדים בשיווק והמכירה וגם באופן התפעול שלהם, כאמור מאז חודש שעבר כל התוכנות של בלקברי עובדות תחת UEM.

ע"פ אתר התמיכה של בלקברי, ה EOL של BES10 יהיה בתאריך ה 30 ליוני 2017. אתם יכולים לקרוא את הפרטים כאן.

משתמשים של BES10 קיבלו מייל תזכורת,

Our recommendation is that you consider an upgrade onto the BlackBerry UEM product (formerly BES12), which is the core of the newBlackBerry Enterprise Mobility Suite. BlackBerry UEM provides you with the cross-platform OS support (iOS, Android, KNOX, W10, OS-X, BB10, BBOS), numerous activation types (BYOD, COPE, COBO, etc.), comprehensive mobile application management, and effective unified IT management experience.

בלקברי UEM היא כלי ניהול שתומך בכלל הפלטפורמות ומאגד בתוכות את השירותים המתקדמים ביותר לניהול מובייל.

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.