תעשייה אווירית מוצאת את Cyber Security ככלי צמיחה

עוד סימן ש Cyber Security עומד להיות אחד הנושאים החמים (למרות שנראה שהוא כבר כזה) הוא ההודעה של תעשייה אווירית (IAI) לישראל אשר הודיעה כי כבר עכשיו היא נמצאת בחוזים בשווי $100 מליון עם ספקים בתחום הסייבר.

IAI, למי שבמקרה חי במקום אחר, היא חברה שנשלטת ע"י המדינה והיא בעיקר מוכרת כלי טייס למטרות צבא ומטרות אזרחיות לחברות ברחבי העולם כמו גם בישראל. החברה החליטה לפתוח חטיבה חדשה שתתעסק עם עולם הסייבר ואף תשאף לצמוח בתחום.

מנכ"ל IAI, אמר לאתר ישראלי (באנגלית)

“We consider cyber to be a strategic field of activity and a growth engine at IAI, and expect it to continue to expand significantly in the coming years,”

לתעשייה אווירית יש מרכזי R&D בשוויץ ובסינגפור וכמובן בישראל והם מתעסקים במרץ בפיתוחים חדשים בעולם הסייבר, בין אם הגנה או תקיפה וגם זיהוי אירועים.

בישראל בשנה האחרונה יש צמיחה רצינית בתחום הסייבר עם גיוסים של $581 מליון ע"י חברות הזנק.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.