אמינים ? התקשורת מדווחת לפי השקפת עולם

אתמול בלקברי שחררה את תוצאות הרבעון השלישי לשנת 2017 פיסקאלית.  אנחנו כמובן כמו עוד אתרים רבים דיווחנו על התוצאות. באתרים שאינם "אתרי מעריצים" של בלקברי הדיווחים היו מעורבים, ולעיתים נראה שיש קו בעד או נגד או נטרלי כלפי בלקברי וכך מציגים זאת. מאתרים ששיבחו את תוצאות הרבעון והרווח המפתיע ועד אכזבה ממכירת מכשירים (למרות שלא דווח מספר).

אלו הכותרות,

כל הכותרות הללו הן מאתמול. כפי שניתן לראות (ולא נזכיר את שמות האתרים), חלק המאתרים שיבחו וחלק לא, בדיוק את אותן התוצאות. השאלה כמובן מה חשוב בתוצאות, וכך אתר שעדיין מתייחס לבלקברי כחברת מכשירים מציין שהמכירות חלשות למרות שבלקברי עזבה לטענת האתר את עולם המכשירים, בלקברי כלל לא דיווחה על מכירות מכשירים, והוא כנראה לא מאכזב.

באתרים שכן שיבחו ציינו את הרווחים הקטנים ואת הרווחים מתוכנה שהם העיקר בבלקברי בימים אלו.

האתרים הפיננסים והטכנולוגים ממשיכים בחלקם בקו שהן נוקטות תקופה ארוכה, לתקוף את בלקברי וגם את הדברים הטובים להראות בזווית הלא טובה.

תמיד טוב לקרוא את התוצאות המלאות דרך ההודעה לתקשורת ולהוציא את העיקר, בהתחשב כמובן במהות של החברה. כך שלא תיפלו ברשת של אתרים שרק "מחפשים" את הרע בכל דבר שבלקברי עושה.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2312 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.