קצת על TCL, השותפה החדשה של בלקברי בייצור המכשירים

אנחנו מדברים הרבה על TCL, אותה יצרנית סינית שחתמה על הסכם עם בלקברי לייצור,שיווק ומכירת מכשירי בלקברי העתידיים באחת העסקאות החשובות של החברה. אך מה אנו יודעים על TCL עצמה ?, החלטתי לעשות מחקר קצר ובסיסי על החברה כדי להרגיע (או לא) אתכם הקוראים.

החברה הוקמה בסין לאחר חילופי שלטון שפתחו את סין להשקעות ולצמיחה אי שם בשנות ה 70. היא שולטת על 3 זרועות, החברה האם, TCL Corporations, חברת התקשורת וחברת מולטמדיה, כולן נסחרות בבורסות באסיה.

החברה מוכרת מוצרים כגון, מכונות כביסה,מקררים,מזגנים טלפונים סלולארים וטלוויזיות. בעולם הטלפון מדובר בחברה שנמצאת כרגע מבחינת נתח שוק במקום השלישי בעולם, לשם השוואה לפני 6 שנים הייתה במקום ה 25. היא חזקה מאד בשוק הצפון אמריקאי ויש לה קשרים רבים מול החנויות.

היא מוכרת גם סמארטפונים עבור חברת Alcatel שאת זה רובנו יודעים וגם עבור חברת הטלוויזיות Thompson ברחבי אירופה.

מדובר אכן בחברה חזקה ומצליחה שיש לה כלים לדחוף את בלקברי קדימה בכל מה שנוגע למכשירי הסלולר שלה, ולנו נותר לקוות שהעסקה החשובה הזאת תהיה הצלחה.

TheNewBlackBerry# זה התיוג החדש שרץ ברשת. ואנחנו מחכים לראות.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2312 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.