ב-8 בדצמבר תכריז BlackBerry על השקת הפלטפורמה הארגונית החדשה ומיתוג מחדש תחת השם BlackBerry

בשנתיים האחרונות רכשה BlackBerry שש חברות שונות שלהן מוצרים בתחום אבטחת המידע. הרכישות בוצעו על מנת להרחיב את מגוון השרותים המוצעים לארגונים המעוניינים להעביר תהליכים ויישומים להתקני קצה ניידים כגון סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים ניידים ועוד.

שתיים מהרכישות המדוברות ביותר היו:

  • WatchDox הישראלית שרק לפני שבוע מותגה מחדש תחת השם BlackBerry Workspaces
  • Good Technology – אחת המתחרות העיקריות של BlackBerry בתחום הארגוני

בשנה האחרונה עמלו בחברה על תהליך מיזוג של המוצרים העיקריים לפלטפורמה אחת. כמובן שזה אינו קל כלל לקחת שלושה או יותר מוצרים שונים ולשלב ביניהם. המטרה הייתה לקחת את התכונות הטובות מכל מוצר וליצור פלטפורמה עשירה מאוד בתכונות, המספקת את האבטחה הגבוהה ביותר, עם הפנים קדימה לשנים הבאות:

  • BES12 – יהווה את הבסיס והיסודות של הפלטפורמה. BES12 מצטיין ביכולות הניהול, אכיפת המדיניות (MDM) והפצת אפליקציות למרחב הארגוני במכשיר
  • Good Dynamics – הפלטפורמה של Good משלבת את הקונטיינר (מרחב ארגוני המאפשר גישה מאובטחת למידע ארגוני כגון מייל, לוח שנה, אנשי קשר ועוד) שנחשב הטוב ביותר בתחום – Good Work והמספק את חוויית השימוש הטובה ביותר בשוק. כמוכן ל-Good קיים ecosystem רחב מאוד של אפליקציות מוכנות להפצה למרחב העבודה הארגוני אשר פותחו גם ע"י החברה עצמה וגם ע"י שותפים עסקיים.

אם כן, BES12 יהיה המנוע (Back end) ויספק את יכולות הניהול, בעוד ש-Good Work יהיה בחזית (Front end) ולמעשה יספק את הממשק למשתמש ואת השער לארגון.

במהלך השנה ראינו עדכוני גרסאות אשר הציגו מספר תכונות חדשות כגון קונסולת ניהול אחודה או איחוד ברישום (אקטיבציה ארגונית) של מכשירים לפלטפורמה וכד', אך יחד עם זאת המוצרים נותרו מופרדים מבחינת ארכיטקטורה/התקנה.

השלב הבא במיזוג, אם תרצו – השוס הגדול יגיע במהלך חודש דצמבר, או יותר נכון ב-8 בדצמבר. אז תחשוף החברה את הפלטפורמה האחודה אותה תארנו קודם. בנוסף, יעברו כל הרכיבים מיתוג מחדש תחת השם BlackBerry. חסל סדר השימוש במותגים Good, WatchDox, AtHoc וכד'. 

בתאריך 8 בדצמבר, בשעה 18:00 על פי שעון ישראל, מזמינה BlackBerry את כולם לוובינר בו תוצג הפלטפורמה החדשה ויחשף המיתוג החדש. ניתן להירשם לוובינר ע"י גלישה לאתר BlackBerry ולחיצה על כפתור "Register Now" מתחת לכותרת "Software is the new BlackBerry".

מקווים לראותכם שם איתנו.

Shlomi
About Shlomi 2333 Articles

שלומי גברא,

יוצא תעשיית ההייטק, תמיד משתדל להישאר בחזית הטכנולוגית.
מעיד על עצמי כמכור לטכנולוגיה בכלל ולגאדג'טים בפרט.
נמנה על נושאי דגל הבלקברי בישראל יחד עם שותפיי היקרים בבלוגברי בעבר וכאן ב-BerryIL בהווה.

יחד אנו נביא אליכם את החדשות הטריות מעולם הבלאקברי תוך שימת דגש על הנוגע לנו, בישראל. אנו כמובן, נביא את החדשות אליכם ללא משוא פנים או דעות קדומות.
הישארו איתנו, יש הרבה סיבות מדוע :)