רשימת הבקשות שלי, מה בלקברי צריכה להוסיף לאנדרואיד

אנחנו כשנה לאחר השקת הבלקברי Priv, ונראה שבלקברי החלה לשפר את מערכת ההפעלה של אנדרואיד ואף הוסיפה לה את השיפורים שלה, בין אם מדובר באפליקציות של בלקברי 10 ובין אם מדובר באבטחה מתוגברת ואפליקציית DTEK כדי לקבל מידע.

למרות שאני חושב שבלקברי עושה עבודה טובה עם אנדרואיד ומשפחת המכשירים שלה בהחלט מזכירה הליך אבולוציוני מ BBOS הישנה, יש מספר תוספות שהייתי רוצה לראות בעתיד, בין אם מדובר בתכונות חדשות או אפליקציות נוספות מבית בלקברי.

זאת הרשימה שלי,

  • העוזרת הקולית של בלקברי – נכון, כבר יש אחת כזאת של גוגל. אך למען שמירת הפרטים האישיים שלי והאפשרות לבצע פעולות נוספות, יהיה נחמד לראות את בלקברי מביאה את העוזרת הוירטואלית שלה גם לאנדרואיד
  • מנהל קבצים – כמה שזה חסר לי באנדרואיד. מנהל הקבצים של בלקברי 10 הוא ללא ספק מהטובים שיש. פשוט לתפעול, מאפשר תמיכה בגלל שירותי הענן, מאפשר לבצע כמעט כל פעולה שנדרשת משירות כזה.
  • אפליקציות התמונה והוידאו של בלקברי 10 – ממש כמו מנהל הקבצים, יש באנדרואיד מספר אפליקציות טובות, אך הם עדיין לא נוחות כמו אלו של בלקברי 10.
  • מענה BBM מתוך ההתראה – אז כל משתמש בלקברי 10 יודע שזאת תכונה שקיימת בבלקברי כבר שנים, אך באנדרואיד מדובר בתכונה שכמעט ולא בשימוש (למעט SMS). בבלקברי 10 כמעט תמיד הייתי עונה מתוך התראה, מקווה שבקרוב נראה את זה גם ב BBM לאנדרואיד.
  • אפליקציית הטיולים של בלקברי – נכון, חלקכם יגידו ש WorldMate היא התחליף הראוי, מהסיבה שבלקברי פשוט התלבשה על הפלטפורמה שלה, אך עדיין השירות שניתן חינם פשוט הרבה יותר נוח תחת בלקברי מהאפליקציה המקורית.

מה דעתכם ? מה אתם הייתם מוסיפים לרשימה ?

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • שיוסיפו צליל ברגע שמטעינים שתיהיה אינדיקציה של שהטלפון בטעינה