אתם יכולים לרכוש את DTEK60 באנגליה, אלו החנויות

ה DTEK60 מתחיל להגיע לחנויות, וא נכון לעכשיו אם אתם רוצים לרכוש אותו הדרך האפשרית ונוחה ביותר היא דרך החנויות באנגליה. אלא לרוב שולחות לישראל.

חשוב לזכור כי למחירים המצויינים יש להוסיף את השליחויות והמיסים הנלווים. כמובן שאם אתם כבר נמצאים באנגליה הכי נוח לרכוש דרך החנויות או דרך בלקברי עצמה בחנות של ShopBlackBerry אנגליה, שם המכשיר יעלה לכם כ 475 ליש"ט, כמובן שהשליחות תהיה לכתובת אנגלית.

חנות נוספת שבה תוכלו לרכוש היא Clove.co.uk שבשנים האחרונות תמיד תמצאו אותה ברשימת השולחות לישראל. המחיר בחנות עומד 395 ליש"ט לפני מיסים אם השליחות היא לכתובת מחוץ לאנגליה, כך שתצטרכו להוסיף כאן גם את המיסים לישראל + עלות השליחות. אם אתם תבצעו את השליחות בתוך אנגליה המחיר יהיה זהה לחנות של בלקברי, שהוא 475 ליש"ט.

Clove.co.UK

רשת Expansys גם היא מוכרת את המכשיר בעלות של 474.99 ליש"ט, זהה לחנות של בלקברי.בחנות הזאת תוכלו לרכוש את המכשיר באמצעות PayPal.

Expansys

רשת Unlocked Mobiles מאפשרת לכם שליחות לישראל, כאשר תוכלו לבחור איזה סוג שליחות, המחיר הנמוך שכולל שליחות דרך ה Royal Mail עומד על 394 ליש"ט לפני מיסים, שליחות דרך חברת השילוח FedEx יביא לכם את המכשיר תוך 1-2 ימים, בעלות של עוד מספר ליש"טים. המחיר גם פה לפני מיסים.

Unlocked Mobiles

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2171 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.

3 Comments

  1. האם ידוע מתי המכשיר יגיע לארץ?
    מצד שני, שלחתי מייל ליבואן – ולא טרחו לענות לי.
    התקשרתי – ולא טרחו לענות.
    בשיחה שלישית, כאשר הצלחתי לדבר עם נציגה, היא בכלל לא ידעה שקיים מכשיר כזה.
    לא בטוח שהייתי קונה מכזה יבואן…

התגובות סגורות.