צפו בפארודיה של קונאן על אוזניות ה Airpods של אפל

בארה"ב אוהבים לצחוק על מה שרק אפשר, וקונאן אובראין לא מפסס רגעים כאלה. בתוכנית האחרונה שלו הוא הראה סרטון פארודיה על האוזניות החדשות של אפל עבור ה iPhone 7.

צפו בסרטון,

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2309 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • רועי חבל שאתה מנצל את הפלטפורמה של בלקברי ישראל לכתבות מסוג זה ,אני חושב שחדשנות זה דבר טוב ,להזכירך צחקו עליהם באייפון הראשון ובאייפד הראשון תראה איפה הם היום ,שלא יישמע שזה לא מצחיק אבל גם חשוב מהיכן זה מגיע , אתה מנהל אתר של מותג ועדיף לדעתי להתרחק מסוג כזה של כתבות בעיקר שהמותג שאנו כה אוהבים לא בדיוק ״נחשב״ היום כחדשן,פורץ דרך וכדומה ,בסופו של יום תעשה כראות עיניך אבל זאת רק דעתי ….שלא יובן לא נכון אני בעליו של בלקבריי.

  • בוקר טוב, האתר הוא אתר פרטי ואינו שייך לבלקברי ישראל. על כן אם פרסומים מצחיקים שקשורים לעולם הסובב של בלקברי… אני רואה לנכון לפרסם.

    • אכן זה אתר פרטי וזאת זכותך וברור לי שאין בלקברי ישראל ,סהכ נתתי הארה ..הפירסום אינו מצחיק הוא יותר סוג של ליגלוג ופה הפיספוס שלך ,שבת שלום