חובה לקרוא : Marty Beard מגיב לכתב של ה Huffington Post

מידי פעם ואנחנו מכירים זאת היטב, בלקברי צריכה להגן על השם הטוב שלה. דויד פינץ, כתב באפינגטון פוסט פרסם כתבה שכותרתה היא : Don't let yourself (or your kids) to be the next BlackBerry, בכתבה דיבר על ההבדלים בין אפל לבלקברי כאשר הדגש שלו הוא על עולם האפליקציות. בעוד לאפל יש את אייטונס,אפל מיוזיק ואת חנות האפליקציות, אומר פינץ כי לבלקברי יש סמארטפון ללא אפליקציות ובכך סיים את ההשוואה. הוא ממליץ לסטודנטים שרוצים להצליח בחיים לא להיות בלקברי.

מרטי בירד מבלקברי קרא את זה והחליט להגיב. התגובה שלו הראתה כמה הכותב פינץ כלל אינו מכיר את בלקברי למרות שלפי השורה האחרונה בפרסום של בירד, נראה כי הוא עובד לשעבר של בלקברי.

בתגובה של בלקברי הסביר מרטי לפינץ כי בכל דבר שהוא עושה בחיים מעורבת תוכנה של בלקברי וכי היא זאת ששומרת עליו, בין אם ברכב, בבנק או בהודעות במקרה חירום. מרטי ציין כי העבודה שבלקברי היא לא רק סמארטפונים, היא מה שסטונדטים צריכים לשאוף אליו.

קראו את הפרסום של דויד פינץ.

קראו את התגובה של מרטי בירד.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2309 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.