בלקברי הגישה תביעה כנגד Blu Products על הפרת פטנטים

בלקברי החלה בתביעת פטנטים כנגד חברת Blu Products שהיא יצרנית של סמארטפון זול מאד בשם Blu שנמכר בארה"ב. התביעה מצטרפת לתביעה כנגד חברת AVAYA שגם היא הפרה פטנטים של בלקברי.

לבלקברי יש נכון להיום באזור ה 44 אלף פטנטים רשומים, אשר עד כה החברה כמעט ולא התעסקה בשמירה על הזכויות שלה וחברות שפגעו בקניין של בלקברי עשו זאת כמעט ללא בעיה. למעט מקרה אחד מוכר של חברת Typo שייצרה מקלדת זהה לחלוטין לזו של בלקברי עבור מכשירי אייפון.

התביעה האחרונה כלפי חברת Blu היא בהפרת פטנטים בתחומי הרשתות של 2G,3G ו LTE, פטנטים שהם הסטנדרט היום בתקשורת סלולרית אשר שייכים לבלקברי (כן כן, בלקברי אחראית על פטנטים שבזכותם היום אנו נהנים מתקשורת סלולרית). ע"פ כתב התביעה בלקברי הציעה ל Blu עסקה בנושא אך Blu סרבה לכך.

אנחנו כמובן נמשיך לעדכן בנושא.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.