בלקברי היא הראשונה לסגור את הפרצה של QuadRooter

ממש לפני כשבוע דיווחנו לכם ע"כ שחברת האבטחה הישראלית Check Point חשפה פרצה במכשירי אנדרואיד עם שבבים של Qualcomm שמאפשרים לפרוץ למכשירים בקלות יתרה. בלקברי היא הראשונה לתקן את כל 4 הפרצות.

3 הפרצות הראשונות תוקנו כבר בעדכון אבטחה של חודש אוגוסט כלומר אם אתם משתמשי Priv ובדקתם את הפרצות במכשיר כנראה שראיתם רק אחת כזאת. כאן נכנסת בלקברי ועומדת בהבטחה שלה למשתמשים. עוד עם השקת ה Priv, הבטיחו בבלקברי כי בנוסף לעדכוני אבטחה חודשיים, הם יבצעו Hotfix במידת הצורך. לראשונה בלקברי משחררת Hotfix שכזה ע"מ לסגור גם את הפרצה הרביעית והאחרונה.

ע"פ בלקברי מאז חשיפת הפרצה ע"י Check Point הם עובדים במרץ כדי לסגור את הפרצות, ואם רכשתם את המכשיר שלכם דרך ShopBlackBerry אתם צריכים לראות עדכון עם ה Patch ממש ברגעים אלו.ספקיות התקשורת עתידות לשחרר עם העדכון עבור ה Priv כבר השבוע. משתמשי ה DTEK אם שאלם, בטוחים כבר.

הפעם בלקברי הוכיחה כי אם המשתמשים רוצים להיות בטוחים הבחירה שלהם עם בלקברי היא הבטוחה ביותר בין אם מדובר בבלקברי 10 או אנדרואיד.

רוצים לבדוק אם יש לכם את העדכון זמין ?

כנסו להגדרות, לאודות הטלפון ובדקו עדכון גרסה זמין.

קיבלתם את העדכון ? ספרו לנו על זה בפורום.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.

2 Comments

התגובות סגורות.