משבר הבלקברי של קים קרדשיאן, ספוילר, DTEK50

לפני מספר ימים קים קרדשיאן, נסיכת הטראש של ארה"ב צייצה בטוויטר שהמכשיר האהוב שלה ה Bold 9900 נפטר לו, ואין למצוא יותר כאלה. תאמינו שהיא חיפשה וחיפשה. הקרדשיאן שמסתובבת עם 2 סמארטפונים, אחד אייפון לצורכי צילום, והשני בולד 9900 לצורכי תקשורת והתכתבויות חווה כרגע משבר.

 

הגדילה לעשות אחת מהחברות הטבות של קים קרדשיאן, ושלחה לה זר ניחומים לאחר מות הבלקברי שלה. נחמד לראות שעדיין יש אנשים שלוקחים מאד קשה שהמכשיר האהוב שלהם כבר לא עובד. ניתן להעריך את קים על כך שלא וויתרה על כלי העבודה מהטובים שעולם הסמארטפונים הביא לנו.

איך בלקברי הגיבה לנושא ? אלכס טורבר לא היסס וכבר הודיע לקים שבקרוב היא תוכל לוותר על האייפון שלה ולהישאר עם נייד אחד בלבד בשם DTEK50 שאותו בלקברי תעביר לה. כך קים תוכל גם להנות מכל הכיף של אנדרואיד וגם מכלי תקשורת נהדר ובטוח.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2309 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • עם כל הכבוד לטכנולוגיה ויש כבוד, הכתבה הזאת פשוט פתטית.