הבלקברי Blend אינו נתמך יותר ע"י בלקברי החל מסוף חודש יולי

בספטמבר 2014 בלקברי השיקה את הבלקברי Blend כלי עבודה למחשבים וטאבלטים. היום בלקברי הודיעה כי מסוף חודש יולי או יותר נכון מתאריך ה 31.7 היא אינה תומכת יותר בבלקברי Blend ולא יהיו עדכונים יותר לתוכנה.

עם השקת ה Blend הפכה האפליקציה לאחת האהובות ע"י משתמשי בלקברי 10, כאשר האפליקציה איפשרה למשתמשים להשתמש ב Hub במנהל הקבצים ו BBM ואף ביומן ובאנשי הקשר ע"ג המחשב האישי או הטאבלט ללא צורך במכשיר עצמו. כל מה שהיה צריך שהמחשב או הטאבלט יהיו מקושרים באותה רשת אלחוטית כמו המכשיר.

ה Blend הייתה ללא ספק אחת השימושיות ביותר עבורי, כל עוד שהיתי בבית הטלפון היה מונח בחדר כאשר כל הפעילות נעשית מול המחשב, התכתבויות BBM, מיילים ולוח שנה היו השימושים העיקריים.

מאז ההשקה, Blend קיבלה עדכונים ששיפרו את היכולות והיציבות בשימוש ולמעט שימוש באפליקציות נוספות היא נמצאת במצב מצוין והשימוש בה עדיין נהדר ואינו באמת מצריך עדכון כזה או אחר. האפליקציה תמשיך לעבוד באופן רגיל עד שתפסיק להיתמך ע"י מערכות ההפעלה בטאבלט ומחשבים האישיים.

אם אתם משתמשי Blend, שתפו אותנו במחשבות שלכם בפורום, כאן.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2309 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • מעצבן, אחת התוכנות היותר מוצלחות שהשתמשתי בהם. לא קונה בלקברי יותר.

    • צחי רומזים לך בעיקשות שאתה צריך לעבור למכשיר BlackBerry עם אנדרואיד 😀

  • חחחחח לפחות יצא טוב שאני יכול לקחת האנדרואיד הכל ולא לקנות טלפון שלהם… מת על המיקלדת והלוח שנה.. איזה כיף להיות עם אבל בלי..

    • הייתה פעם פרסומת למוצר אחר עם הסלוגן הזה 😀

  • חחחחח לפחות יצא טוב שאני יכול לקחת האנדרואיד הכל ולא לקנות טלפון שלהם… מת על המיקלדת והלוח שנה.. איזה כיף להיות עם אבל בלי..

  • הם פשוט סוגרים את בלקברי 10. אחרי חצי שנה אני התמכרתי לאנדרואיד ולדעתי זה הכיוון וזה מעולה. אני מבחינתי אמשיך לרכוש טלפונים של בלקברי במערכת ההפעלה של אנדרואיד בשל מעטפת ההגנה שהם מספקים

  • מקווה שבעדכון הבא (שיגיע כבר!) האפליקציה כבר לא תהיה