עיצוב חדש ומודרני ל-BerryIL

צוות האתר פועל כל העת לשיפור חוויית השימוש שלכם הקוראים. בין אם מדובר בתצוגת האתר, כלים לשיפור האינטראציה מול הקוראים, אופי השרות ועוד. מידי תקופה אנו מעדכנים את תצוגת האתר ולהיצמד לעיצוב מודרני. זאת על מנת שאתם הקוראים, אף תהנו מהגלישה באתר ולא רק תגיעו אלינו לצורך מידע.

אז הנה הגיע הזמן לבצע שדרוג נוסף. לאחר כמעט שנתיים עם העיצוב הקודם, החלטנו לשנות ולשפר. האתר עבר מתיחת פנים כאשר ערכת העיצוב שלו שודרגה. 

כמיטב המסורת, האתר מותאם לגלישה מכל התקן שהוא: מחשב נייח, מחשב נייד, טאבלט, סמארטפון וכד'. ערכת העיצוב החדשה נבחרה בקפידה ואף מותאמת לשפות RTL (מימין לשמאל). בנוסף אתם תראו כי העיצוב רחב יותר ומתאים לרזולוציות גבוהות ומסכים גדולים. 

נשמח לקבל תגובות והצעות לשיפור. ערכת העיצוב גמישה ביותר וניתנת לשינוי במידת הצורך.

 

אז מה חדש ואיך להתמצא באתר?:

ראשית בראש מהסך תוכלו למצוא את הסרגל העילי. סרגל זה מציג את התאריך בקמה הימני, כאשר בקצה הנגדי הוא מכיל אייקונים על מנת שתוכלו לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות.

2016-08-06_17-35-52

 

במרכז העמוד תוכלו למצוא את הסליידר החדש שלנו, אשר יציג לכם את 5 הפרסומים האחרונים באתר. לחיצה על כל אחד מהם תוביל אתכם לפרסום עצמו. בנוסף ניתן ללחוץ על פס הגלילה על מנת להציג בסליידר את הפוסט המעניין אתכם באותו רגע, בלא להמתין עד שתתחלף התצוגה והוא יחזור לקדמת המסך.

2016-08-06_17-41-58

 

במידה ותגללו יותר למטה, תמצאו חלוקת של העמוד על פי קטגוריות ותחומי עניין שונים.

שימרנו גם את היכולת להציג את האתר בתצורה קלאסית עם מיון הפרסומים על פי סדר כרונולוגי. על מנת לבצע זאת, ניתן לבחור ב"צפיה כבלוג" מסרגל הניווט הראשי.

 

אמרנו התאמה לנייד? בהחלט, הנה לכם סרטון הדמחשה מה-BlackBerry PRIV שלי (מוזיקת הרקע באדיבות אתר audionautix.com)

כאמור, נשמח לקבל מכם תגובות והצעות לשיפור.

 

 

Shlomi
About Shlomi 2334 Articles
שלומי גברא, יוצא תעשיית ההייטק, תמיד משתדל להישאר בחזית הטכנולוגית. מעיד על עצמי כמכור לטכנולוגיה בכלל ולגאדג'טים בפרט. נמנה על נושאי דגל הבלקברי בישראל יחד עם שותפיי היקרים בבלוגברי בעבר וכאן ב-BerryIL בהווה. יחד אנו נביא אליכם את החדשות הטריות מעולם הבלאקברי תוך שימת דגש על הנוגע לנו, בישראל. אנו כמובן, נביא את החדשות אליכם ללא משוא פנים או דעות קדומות. הישארו איתנו, יש הרבה סיבות מדוע :)

2 Comments

  1. עיצוב יפה יותר ממה שהיה קודם.
    יש עדיין קצת בעיות בישור ימין שמאל, אבל סך הכל עבודה מאוד יפה.
    תודה רבה לכל מי שטרח ולכל מי שתורם כדי להשאיר את האתר הזה האתר המעודכן ביותר בנושא הבלקברי בישראל.

התגובות סגורות.