בלקברי משיקה את חבילת "החוויה של בלקברי" גם למשתמשי אנדרואיד אחרים קבלו את +BlackBerry Hub

בלקברי מודיעה היום בבלוג הרשמי שלה כי החל מהיום ניתן למצוא את חבילת + BlackBerry Hub בחנות של גוגל והיא זמינה לכל משתמשי אנדרואיד עם גרסה 6 ומעלה (מרשמלו). ע"פ בלקברי הם עדיין עובדים על גרסה ל iOS ועדכון עבור מכשירי אנדרואיד עם גרסה 5 תגיע בהמשך.

ע"פ בלקברי ה +Hub מאפשר לכם 30 יום של ניסיון כך שתקבלו את ה Hub, Password Keeper ואת Calendar של בלקברי לשימוש מלא לתקופה. לאחר אותם 30 יום תהיה למשתמשים אפשרות להמשיך בשימוש חינמי של 3 האפליקציות אך באפליקציות יהיו פרסומות, או לרכוש בעלות חודשית של $0.99 את כלל החבילה ולקבל בנוסף את Contacts, Task, Notes,Search ואת ה Launcher.

זהו המהלך הראשון של בלקברי לרשיון של תוכנה כחלק מחטיבת ה Mobility Solutions ש Chen דיבר עליה בפרסום תוצאות הרבעון החולף. מדובר בכלי להכנסה נוספת עבור בלקברי מעבר למכשירים שלה.

קראו את ההודעה בעברית של בלקברי,

בלקברי משיקה את שירות HUB+ למשתמשי אנדרואיד

בלקברי, המובילה העולמית בתחום תקשורת מובייל מאובטחת, מודיעה היום על השקת BlackBerry Hub+ לאנדרואיד – חבילה של אפליקציות בלקברי ההופכת את יכולות הפרודוקטיביות והתקשורת הידועות של בלקברי לנגישות עבור כל משתמשי אנדרואיד מגירסא 6.0 – מרשמלו ומעלה.

חטיבת פתרונות המובייל לעסקים של בלקברי מנהלת את עסקי הסמארטפונים של בלקברי ואת פיתוח חבילות התוכנה שכוללות את מקסום היתרונות של היישומים במערכת ההפעלה BlackBerry10 והפיכתם לנגישים עבור משתמשים בפלטפורמות אחרות.

"פעילות חשובה של חטיבת פתרונות המובייל היא הוצאה לפועל של אסטרטגיית תוכנה שמשלבת את החוזקות של בלקברי באבטחה, הנדסה וחוויית משתמש. התוצאה – היכולת להרחיב את היתרונות שמציעים היישומים השונים של בלקברי עבור תקשורת מאובטחת ולפרודוקטיביות לכל משתמש אנדרואיד בגירסת מרשמלו, ארגון או לקוח ממשלתי," אמר ראלף פיני, ה-COO והמנהל הכללי של חטיבת פתרונות המובייל בבלקברי. "הלקוחות שלנו תמיד התלהבו מאוד מהחוויה הייחודית שבשימוש באפליקציות הפרודוקטיביות שלנו דוגמת, בין היתר BlackBerry Hub, לוח שנה ואנשי קשר. אני נרגש שעכשיו אנו יכולים להציע את היישומים המדהימים האלה לכל משתמשי אנדרואיד שדורשים את המיטב מהסמארטפונים שלהם".

חבילת BlackBerry Hub+ תכלול סט אפליקציות של בלקברי לאנדרואיד: BlckaBerry Hub, לוח שנה, הערות, משימות, אנשי קשר, חיפוש במכשיר, BlackBerry Launcher ו BlackBerry Password Keeperהמאפשרת אחסון של כלל הסיסמאות באפליקציה אחת מוצפנת ומוגנת סיסמא.

משתמשי כל מכשיר מבוסס אנדרואיד בגירסא 6.0 ומעלה יכולים להוריד גרסת ניסיון, ללא עלות מGoogle Play. גרסת הניסיון תכלול את BlackBerry Hub, לוח שנה וBlackBerry Password Keeper. לאחר 30 ימי ניסיון יוכלו המשתמשים להמשיך להשתמש באפליקציות, ללא עלות, במסלול הכולל פרסומות או להירשם לכל החבילה המורחבת והמלאה, בעלות של 99 סנט לחודש. בנוסף, משתמשים יכולים להוריד מGoogle Play את החבילה בכללותה או להוריד אפליקציות ספציפיות מתוכה.

במכשירים המריצים מערכת הפעלה BlackBerry 10 או משתמשי מכשירי BlackBerry המריצים אנדרואיד (Priv ובקרוב DTEK50) החבילה כבר מוטמעת במלואה.

קראו את הפרסום המלא באתר של בלקברי.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2309 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • יהיה מעניין לראות איך האפליקציות האלה יתקבלו. זו הזדמנות מצויינת להיכנס לתודעה הישראלית. בשביל זה בלקברי ישראל צריכה לעשות 2 דברים. 1. להוציא אתר עם הסברים על האפליקציות ומה יש בהם שאין באפליקציות מתחרות. 2. יח"צ יח"צ יח"צ יח"צ