נהלו שיחות וידאו עם Zoom Cloud הפלטפורמה של BBM Meetings

לפני מספר חודשים השיקה את שירות הוידאו של BBM Meetings והרחבנו עליו די הרבה, ואף ביצענו את שיחת סיכום הרבעון בעזרת השירות של בלקברי. השירות מגיע עם יתרונות רבים, אך נכון להיום בלקברי מציעה אותו בתשלום שנתי ובעיקר לארגונים. אתם כן יכולים להצטרף לשיחה ללא צורך במנוי.

כאן נכנסת Zoom Cloud לעניין. מדובר בשירות שהוא הפלטפורמה של BBM Meetings וכל תצוגה של השיחות זהה לגמרי. השוני הוא שב Zoom ניתן להשתמש חינם גם כדי לארח שיחות. כל מה שאתם צריכים זה להוריד את האפליקציה ממכשיר הבלקברי 10 שלכם (לא תומך במכשירי בלקברי ישנים) וכמובן מצריך גרסה 10.2.1 ומעלה.

ניתן להירשם דרך חשבון פייסבוק או גוגל בנוסף להרשמה רגילה. תוכלו לנהל שיחות ממש כמו BBM Meetings, אז מה קאץ ?, לשירות יש מגבלה מסויימת באירוח השיחות חינם, כמות משתמשים מוגבלת ל 25 בשיחה וכל שיחה מוגבלת ל 40 דקות בניגוד למנוי בתשלום. בנוסף, בשירות החינם הזמנת חברים לשיחה לא מתבצעת בצלצול הנייד כמו ב Meetings או בתשלום שנתי.

למשתמשים קלים, מדובר בשירות שישרת אותם נהדר, למשתמשים עסקיים וכבדים עדיין כדאי ה BBM Meetings.

zoom1למידע נוסף/הורדת Zoom Cloud לבלקברי 10

להורדת התוכנה ל Desktop שלכם

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.