הרשימה המלאה היכן ניתן לרכוש את ה Blackberry Passport וגם אלו ששולחים לישראל

 

בימים אלו כאשר המכשיר המבוקש של בלקברי חוזר למלאי ושוב נגמר במהירות (בעיקר בחנות של בלקברי ובאמאזון), אם אתם מתכננים לרכוש את המכשיר או במקרה אתם חיים באירופה,אסיה או בצפון אמריקה אנחנו מספקים לכם את הרשימה המלאה (לפחות לעכשיו) של כל ספקיות הסלולר והחנויות הרשמיות בהן ניתן לרכוש את הבלקברי Passport.

עד סוף השנה הבלקברי Passport יהיה זמין ב30 מדינות שונות (ישראל לא בהן) כך אם לא יוצא לכם לרכוש כבר עכשיו עד סוף השנה כנראה ותצליחו. ברשימה עצמה ישנם ספקיות שהכריזו כי ימכרו את המכשיר,ויתכן שהמכשיר עדיין לא זמין בהן.

שוק עולמי

קנדה

צרפת

גרמניה

הודו

הולנד

סינגפור

איחוד האמירויות

בריטניה

ארה"ב

אם אתם מכירים עוד ערוצי מכירה שמוכרים את הבלקברי Passport ובמיוחד אם הם שולחים לארץ. תעדכנו אותנו

 

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.

31 Comments

  • בוקר טוב,
   אם אני רוכשת את המכשיר באמזון, האם אני יכולה להתקין מקלדת גם בעברית?
   תודה,
   מיכל

  • למי שתהה מה זו מקלדת QWERTZ אשר נהוגה בגרמניה, מצורפת כאן תמונה.
   שימו לב שהאותיות: Z ו-Y מוחלפות ביניהן במיקום, לעומת מקלדת QWERTY הנהוגה ברוב העולם.

   במדינות מסוימות נהוגה בכלל מקלדת בפריסת AZERTY ששונה בתכלית.

   ניתן אמנם בכל הדגמים לשנות את הגדרות השפה במכשיר ולגרום שבכל זאת כאשר מקלידים הפריסה תהיה QWERTY אך יחד עם זאת המקשים עצמם עדיין יוותרו כמובן בפריסה על פי המדינה בה רכשתם את המכשיר.

   הדרך הבטוחה ביותר היא לרכוש באירופה שם גם התדרים וגם פריסת המקשים זהים לנהוג אצלנו.

 1. כפי שרועי ציין יש לדקדק בפריסת המקלדת ששונה בגרמניה ומדינות מסוימות אחרות לעומת רוב המדינות. לגבי הדגם, כרגע משווק דגם יחיד בכל העולם שנקרא SQW100-1.

 2. בקנייה דרך אמאזון בריטניה המכס כולל מס קניה ומעמ של ישראל עומד על 141 פאונד לערך. הכל תלוי בעלות המכשיר שאתה רוכש. חוקי המכס הם כאלה. מס קנייה עומד על 35% ומעמ על 18% זה עוד כ 1000 שח לעלות המכשיר בסיכום

 3. באמאזון קיימות 2 אפשרויות משלוח: הגעה תוך 2-4 ימים או הגעה תוך 6-8 ימים. כמובן שהתשלום שונה בין 2 האפשרויות (£12.8 או £22.8 למשלוח המהיר יותר). סה"כ הזמנה כולל משלוח וכולל סכום שאמאזון גובה מראש עבור מכס ומע"מ וכד' תעלה £608 למשלוח של 2-4 ימים. שזה כ-3800 ש"ח

  • האם רכשת דרך אמזון? ואם כן מהו סך המיסים ששולמו? (הבנתי שיש היום פטור עד 500 דולר) . כמו-כן, אודה על פירוט איזה מכשיר (או מאפיינים) עובד בארץ (כדי שלא נעשה טעויות למי שיזמין באינטרנט) . תודה מראש

   • לא רכשתי באמאזון. אבל אלו שרכשו באמאזון בריטניה שמבצעת משלוחים לישראל שילמו כ-608 ליש"ט כולל הכל.
    חגבי הדגם, כרגע קיים דגם יחיד שמסומן כ-SQW100-1 והוא עובד בארץ היטב.

    לגבי צריבת מקלדת בעברית, פרסמנו אתמול פוסט לגבי זה. ניתן לבצע חריטת מקלדת להוספת אותיות בעברית הכוללת תאורה אחורית בעלות של 120 ש"ח ועבודה של שעה בפי סי גראף בחולון.

    • האם החריטה בעברית לא עלולה להרוס את רגישות המגע של המקלדת?
     הרי המקלדת הרגישה היא אחת הסיבות העיקריות לקנות את המכשיר.

     • לא ממש לא. רגישות המקלדת נשמרת כמות שהיא וכל הפונקציות של המקלדת כולל המגע מתפקדות כרגיל וללא שינוי.

 4. אני רכשתי מאמזון ארה"ב כבר לפני שבוע וחצי ועדיין לא שלחו את המכשיר שלי כך שהמידע שלפיו אמזון ארה"ב מוכרת את המכשיר היא לא מדוייקת. פניתי לשירות הלקוחות שלהםם ונאמר לי שהמכשיר שם נמכר דרך ספקי צד שלישי ולכן מחירו יקר יותר. אני מקווה שבשבוע הקרוב יחזרו המכשירים למלאי ואז גם המשלוח שלי יצא לדרך. הדבר המטריד היחיד כרגע הוא השביתה בדואר. הולך לי קשה עם המכשיר הזה. 🙁

 5. באמאזון ארה"ב חסר במלאי כבר מהיום השני. השמועות אומרות שיהיה שוב מלאי ב6/10. לעומת זאת באמאזון אנגליה המכשיר קיים במלאי.

  לגבי המדבקות על המכשיר. יש מצב. אבל הבעיה במדבקות היא שלא תהיה לך תאורה אחורית לאותיות בעברית כאשר תקליד בסביבה חשוכה. לא ביג דיל אבל כדאי לדעת על מנת שלא תהיינה הפתעות.

 6. לי יש שאלה אחרת. איך עוברים בין שפות? כלומר אם אני מקליד מיייל בעברית ורוצה לשלב מונח באנגלית לדוגמא?

  • גם לזה כמובן קיים פתרון, אני מצרף תמונה של שורת המקלדת הוירטואלית שם נמצא מקש החלפת השפה.
   יש צורך להפעיל בהגדרות שפה וקלט/שפות הזנה את "מעבר מהיר" ואז כל נגיעה במקש זה תחליף שפה באופן מהיר ממש כפי שעושים ב-Z10/Z30

  • עניין של היצע וביקוש (או ביקוש והיצע..תלוי איך מסתכלים על זה). משתמשי הבלקברי האדוקים כבר הביאו או בתהליך הבאת המכשיר מחו"ל. בין אם בהבאה ידנית או רכישה באונליין. על כן אני לא רואה יבואן פרטי שיביא אותם בעתיד הנראה לעין.
   בשלב זה הביקוש למכשירי בלקברי בארץ מזערי לצערינו. אנשים סבורים, בעיקר מתוך בורות ושיטת העדר שלבלקברי אין אפליקציות ועל כן לא רוכשים אותו.
   אפילו עובדי חברות הסלולאר אינם מקבלים הכשרות בנושא, סיפר לי חבר ששבוע שעבר היה אצלו בעסק נציג מאורנג' שהגיב אותו הדבר ואפילו לא ידע שהבלקברי מסוגל להריץ אפליקציות אנדרואיד במידת הצורך ושלמעשה עומד בפנינו מבחר יותר גדול מכיוון שאנו נהנים משני העולמות.
   נדרש כאן תהליך חינוך מחדש שיארך זמן. על כן טוב עשתה בלקברי שהיא מתמקדת בשלב זה בעיקר בשוק הארגוני. כשסגמנט זה יטופל, אני בטוח שהם יפזלו חזרה לכיוון השוק הפרטי.

 7. שלום

  מה קורה במיקרה של תקלה במכשיר. מי יתקן אותו בארץ ?
  לדוגמה כפי שקורה הרבה המכשיר נופל והמסך נסדק

  אופיר

 8. יש דגם חדש passaporto silver editino שונה מה פספורט הרגיל. כרגע חסר מרוב הרשתות. אני מחפש את הצבע האדום המופק בגירסה מיוחדת. אין לשכוח את הדגם החדש BlackBerry priv המשלב בין מערכת ההפעלה 10.3 של בלקברי לאנדרויד. המחיר יהיה באיטליה 900 אירו !

התגובות סגורות.