אפליקציית Coffee Companion החדשה תעזור לכם לעקוב אחר צבירת הנקודות בכרטיס החבר שלכם ב-Starbucks

480x480

חברי Tony Cresswell שפיתח את אפליקציית MediaX  אשר הינה למעשה קליינט המתחבר לשרת ה-Plex Media שלכם בבית (בקרוב כתבה ייעודית עליה) מביא לנו עוד מספר אפליקציות, אשר הראשונה בהן רואה אור בשעה זו בדיוק ואמורה כבר להיות שמינה ב-BlackBerry World. לאפליקצייה קוראים Coffee Companion. נספר לכם מעט עליה:

יותר לא תשכחו לצבור ניקוד או לממש פרסים בכרטיס מועדון הקפה שלכם! אם אתם כמוני, קורה בוודאי שאתם שוכחים להשתמש בכרטיס מועדון הסטארבקס שלכם כאשר אתם בבית הקפה האהוב עליכם. יישום קטן ונחמד, זה יאפשר לכם לאחסן 3 סניפי בתי קפה אהובים עליכם ובכל פעם שאתם עובר לידם, תקבלו תזכורת מובלטת ב-Hub במכשיר שלכם. אם אתם הולכים לבית הקפה, כל שנדרש הוא לפתוח את היישום ואז תוכלו לסרוק את ברקוד הכרטיס שלכם ולא להחמיץ את צבירת הפרסים האלה!

תכונות האפליקציה:

  • Guided Configuration of your application at first startup
  • BBM Connected – share socially, invite others to download, all made simple, during that magic coffee break moment

   Access to the BBM Channel – why not chat in the coffee lounge?

  • Headless Application – no need to leave this running in the background!

   Note: if you use this application to buy drinks, or top up, I take no responsibility for any lost funds. I do not recommend topping up on it. Make sure you enter your account code carefully. No personal data is stored anywhere but on your own phone.

למעשה כרגע אין לנו שימוש בארץ לאפליקציה כיוון שאין כאן סניפי Starbucks, אך עבור אלו שטסים תכופות לחו"ל היא נהדרת. כמוכן, בהמשך תיתווספנה עוד ועוד רשתות קימעונאיות (לא רק בתי קפה) ולאלו שמחזיקות כרטיסי מועדון הפועלים על ברקוד בתקן pdf417 זה אמור לעבוד. האפליקציה תציג את ברקוד כרטיס המועדון שלכם על גבי המסך וכל שתצטרכו הוא להחזיק את המכשיר ליד הסורק בסניף הרשת אשר יסרוק את הברקוד ויזכה אתכם בנקודות.

לפניכם מספר תמונות מהאפליקציה:

 

האפליקציה עולה $0.99 ואמורה כבר להיות זמינה ב-BlackBerry World. במידה ועדיין לא, קרוב לוודאי שתראו אותה בשעות הקרובות.

Tony מכין לנו הפתעה נוספת כפי שציינתי למעלה, כך שהמשך יבוא 🙂

 

Shlomi
About Shlomi 2334 Articles
שלומי גברא, יוצא תעשיית ההייטק, תמיד משתדל להישאר בחזית הטכנולוגית. מעיד על עצמי כמכור לטכנולוגיה בכלל ולגאדג'טים בפרט. נמנה על נושאי דגל הבלקברי בישראל יחד עם שותפיי היקרים בבלוגברי בעבר וכאן ב-BerryIL בהווה. יחד אנו נביא אליכם את החדשות הטריות מעולם הבלאקברי תוך שימת דגש על הנוגע לנו, בישראל. אנו כמובן, נביא את החדשות אליכם ללא משוא פנים או דעות קדומות. הישארו איתנו, יש הרבה סיבות מדוע :)