בלקברי שוקלת להפוך את BBM לשירות בסגנון סקייפ

BBM7_1

בלקברי מפתחת את BBM לכל מיני כיוונים ובעת האחרונה קיבלנו מגוון שירותים חדשים ששידרגו את BBM במספר רמות, מאז אותה תוכנת מסרים על מכשירי BBOS4.

מנהל הפיתוח של BBM, דויד פרלוקס,אמר כי BBM Voice ימשיך להיות חינם יחד עם זאת החברה אינה פוסלת להציע שירות שיחות כמו של סקייפ בעתיד.

בין דבריו של דויד :

“The Skype model is one possibility. There are also other approaches that we can take in terms of monetisation,”

“We are still investing in the organic elements that drive users. Any monetisation is driven by large user base. Our idea is to take BBM to as many end-points as possible,”

בקרוב מאד יוכלו גם משתמשי WP לשלוח הודעות BBM כאשר היא תהיה זמינה להם. בנוסף גם שיחות הוידאו אשר זמינות למשתמשי בלקברי עתידים להיות זמינים עבור כלל הפלטפורמות.  נכון להיום וע"פ מה שדווח לנו בתוצאות הרבעון הקודם, לבלקברי יש 113 מליון משתמשים כאשר 85 מהם פעילים.

האם אתם רוצים ש BBM תהפוך לשירות שדומה מאד לסקייפ ו Viber לצורך העניין ?

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2544 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.

4 Comments

התגובות סגורות.