מדריך: כיצד לעדכן לגרסה 10.2.1 גם אם מפעילת הסלולאר שלכם לא השיקה אותה (פרסום חוזר)

v10211925-Orange

 

אמנם כאן בישראל המפעילות אורנג' (Z10 STL100-2) וסלקום (Q10 SQN100-3) השיקו אתמול את גרסה 10.2.1 והיא זמינה עבור הדגמים שהן משווקות לעדכון מהאוויר. אך מה יעשו משתמשים אשר להם דגמים אחרים (כמוני לדוגמה עם Z30 באורנג') שאינם משווקים אצל המפעילה אשר אליה הם מחוברים? הלא הגרסה לא תהיה זמינה להם מהאוויר.

אל דאגה, לפניכם שיטה שתאפשר לכם לעדכן את מכשירכם לגרסה העדכנית ביותר. מדריך זה פורסם בעבר ע"י רועי כאשר הושקה גרסה 10.2 והחלטנו לרענן אותו ולפרסמו שוב גם כעת.

 

לפני שנתחיל, כמו תמיד כאשר אנחנו מביאים לכם עדכון כלשהו וקיצורי דרך/הדלפות. חובה לבצע גיבוי מלא למכשיר שלכם. אנחנו לא אחראים על כל דבר שעלול להיגרם למכשיר במידה ואתם מבצעים את התהליך. אם יש לכם שאלות ובעיות, יש לפנות לעזרה למפתחים של התוכנה.

על מנת להתחיל בתהליך יש להוריד תוכנה שנקראת Sachesi איתה מתבצע תהליך העדכון. אפשרי מאד לפני שמתחילים להוציא את כרטיס ה SIM מהמכשיר ושוב כמובן, וודאו כי בוצע גיבוי למכשיר.

1. חברו את המכשיר שלכם למחשב עם כבל MicroUSB

2. הכניסו את המכשיר שלכם למצב "פיתוח" (Development Mode) – כניסה להגדרות/אבטחה ופרטיות/מצב פיתוח

3. בצעו חיפוש לעדכון ע"י הכנסת כלל הפרמטרים הנכונים של המכשיר שלכם:  קוד המדינה של ישראל – 425 , הקוד של פרטנר הוא – 01 , הקוד של סלקום הוא – 02, והקוד של פלאפון הוא -03 (הרשימה המלאה בקישור התחתית העמוד).

sachesi-search4. בחרו ב "Download All" וזכרו היכן שמרתם את העדכון

5. כאשר ההורדה מסתיימת, עברו למסך Install. ובחרו ב Install .Bar(S)files 

sachesi-install

 

6. בחרו את הספרייה בה התקנתם את הגרסה החדשה. (שלב 3).

sachesi-finder

 

7. המתינו בסבלנות עד שהגרסה החדשה תותקן על המכשיר שלכם.

sachesi-loading

 

תהליך ההתקנה של הגרסה החדשה עשוי להימשך כ 30 דקות. על כן אל תבצעו כל פעולה במכשיר, והייו סבלניים.  כאשר התהליך יסתיים, אתם תהנו מגרסה 10.2.1.

כיוון שגרסאות BB10 הינן גרסאות גלובליות לדגם שלכם, אין בעיה להכניס קודים של מדינות ומפעילות אחרות כמובן. התנאי היחיד שאתם חייבים להקפיד עליו הוא שאותה מפעילה תשווק את הדגם הזהה לשלכם במדויק.

 

* בתהליך עצמו תתבקשו לבצע חיפוש ע"י פרמטרים של מדינות, קישור לעמוד עם מספרי המדינות והמפעילות תמצאו כאן

 

הורדתם את הגרסה ע"פ ההוראות? עדכנו אותנו איך 10.2.1 ואיך התבצע התהליך.

 

Shlomi
About Shlomi 2334 Articles
שלומי גברא, יוצא תעשיית ההייטק, תמיד משתדל להישאר בחזית הטכנולוגית. מעיד על עצמי כמכור לטכנולוגיה בכלל ולגאדג'טים בפרט. נמנה על נושאי דגל הבלקברי בישראל יחד עם שותפיי היקרים בבלוגברי בעבר וכאן ב-BerryIL בהווה. יחד אנו נביא אליכם את החדשות הטריות מעולם הבלאקברי תוך שימת דגש על הנוגע לנו, בישראל. אנו כמובן, נביא את החדשות אליכם ללא משוא פנים או דעות קדומות. הישארו איתנו, יש הרבה סיבות מדוע :)

3 Comments

  1. מצטער אך אם אני בוחר Install .Bar(S)files אפשר לבחור רק בקובץ בודד ולא תקייה .. יש עוד לחצן שניקרא Folder שכן נותן לבחור תקייה אך לצערי גם כאשר אני בוחר תקייה בסוף התהליך אני עדיין נישארתי עם 10.2.1.1055..
    מנוסף מה שמוזר לי זה שבתמונות שלך זה מראה את הדוגמא מצליחים להתחבר לשרת שמאפשר "UPGRADE MODE" אני לא רואה את זה בכלל ואני משתמש בגירסא 1.1.2 של windows אין בכלל את האופציה הזאת.. אולי זה שרתים מסויימים ? אתה באמת ניסית את זה (ועל windows ?) ואתה רואה "UPGRADE MODE" ?

  2. טוב .. בסוף הצלחתי זה באמת היה בעייה של developer mode שלא היה מופעל אבל ליידיעתכם, מסתבר שאם היה לכם גירסא מודלפת קודם, ממולץ לימחוק את כל המכשיר אחרת, יהיה לכם המווווווןן בעיות ב Android Runtime והתנהגיות לא צפויות וקריסות וחוסר פעולה של אפליקציות אנדרואיד

התגובות סגורות.