רשמי בישראל, Blackberry Q10 זמין בסלקום

Q10 Cellcom

 

ממש ללא כל הודעה מוקדמת ופרסומות מפוצצות אם תכנסו לאתר של חברת סלקום אתם תמצאו הפתעה נהדרת.

סלקום שלא הביאה את הZ10 בניגוד לפרטנר ופלאפון החליטה להביא לארץ דווקא את ה Q10. מדובר הבחלטה חשובה דווקא בתקופה הזאת כאשר בלקברי הייתה ועדיין בתקופה לא טובה. כך שאם סלקום שלא רצתה לקחת סיכון עם ה Z10 החליטה לקחת אותו עם ה Q10.

המכשיר מגיע כרגע רק בצבע שחור (ע"פ האתר) ועלותו 2990 שח, מחיר שהוא לא רחוק מהמחיר בחנות פרטית, אך המקלדת העברית הרשמית יכולה להיות גורם מכריע בהחלטה היכן לרכוש.

כנסו לעמוד של Blackberry Q10 ורכשו את המכשיר

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.

6 Comments

  1. אכן הפתעה. במיוחד כשמדובר בתזמון הזה ובהתחשב בעובדה שסלקום אפילו לא טרחו להשיק את ה-Z10 בשעתו…. הדבר הטוב בזה הוא שכעת גם הרשת של סלקום תתמוך בBB10 ללא צורך בשינוי הגדרות ה-APN

  2. ה הפתעה תהיה אם בטעות אחת מחברות הסלולר תצא גם בקמפיין כי הרי אחרי שעדכון התוכנה הגדול יצא רשמית לא תהיה בעיית אפליקציות. אם רוצים לקדם את מכשירי בלקברי החברה חייבת קמפיין+יח"צ טוב

התגובות סגורות.