אפליקציות לטיול באיטליה,שוויץ וגרמניה

IMG_20130966

אחרי שממש חזרתי לשיגרה, אני רוצה לשתף אתכם באפליקציות שעשו לי את הטיול ובעיקר את ההתמצאות במקום זר, הרבה יותר קל.

כמובן שלא ניתן להתחיל ללא 3 מהאפליקציות החביבות עלי, הראשונה היא Blackberry Travel. הראשונה לעדכן וליידע לגבי המהלך הבא של הטיול. כל טיסה וכל מלון מעודכנים באפליקציה לפרטי פרטי ההזמנה שלכם. כך שאם קיבלתם בזמן אישור ההזמנה מייל מפורט ולא קובץ Blackberry Travel תדע לקחת את הנתונים ולהכניס אותם לאפליקציה. מי צריך כרטיס טיסה כאשר מציגים את המספר אישור דרך המכשיר ב Check In? כאשר הכל מסודר אפשר להיות רגועים מאד. בנוסף האפליקציה מעדכנת אתכם יום לפני כל מדינה שאתם מיודעים להגיע אליה, במזג האוויר הצפוי. Must לכל משתמש שטס לחו"ל.

2 האפליקציות הבאות קשורות אחת בשנייה. הראשונה היא Kayak.com והשנייה היא Booking.com. אם מאסתם בהזמנה דרך נציג פרונטלי זאת הדרך לארגן טיול. כל הטיול שלי היה מאורגן רק דרך הזמנות ב2 האפליקציות הללו. ב Kayak יותר נוח להשתמש להזמנת טיסות זולות ברחבי אירופה (כולל ישראל) וב Booking כדי להזמין מלון במחיר הטוב ביותר, כזה שלא יציאו לכם בסוכנות הנסיעות.

מכאן האפליקציות עוברות למישור המקומי אירופאי.

איטליה, Pronto Treno. האפליקציה של חברת הרכבות האיטלקית תוכל למצוא לכם כל רכבת ושעה כולל מחיר מדויק. אמנם האפליקציה באיטלקית אבל עם הגיון בריא קל מאד להשתמש בה. חסרון נוסך שהוא לא כל כך נורא הוא אפשרות לרכוש כרטיסים. זה אפשרי אם עשיתם מנוי מוקדם יותר. במילאנו יש מטרו מצויין ולמרות זאת אפליקציית Milan Metro תעזור לכם להתמצא טוב יותר. בעיר יש מספר סוגים של רכבת תחתית. אם לא מתחשק לכם להסתובב עם מפה ואין לכם חבילת גלישה לחו"ל (כדאי מאד שתעשו), Milan Offline Map תהווה לכם פתרון הולם מאד. מפות ללא צורך ברשת. תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו כדי לטייל בעיר.

המדינה הבאה היא שוויץ, גם היא ידידותית מאד, אך כדי להתמצא ברכבות ה Trum והרכבת העילית תוכלו להעזר באפליקציית Fahrplan שתספק לכם את כל המידע שאתכם צריכים כולל הוספת נסיעה שביקשתכם ליומן.

בגרמניה גם כנראה שתסתדרו מצוין, אבל עם עזרה קטנה זה יכול להיות קל יותר. Berlin Offline Map תספק לכם את כל המידע לגבי העיר כולל מפה שאפשר להשתמש בה ללא רשת. תוכלו לחפש כל מסעדה,חנות או אטרקציה בעיר. אפליקציה נהדרת נוספת שהיא בתשלום, A+ Fahrplan Berlin Premium תביא לכם את כל המידע התחבורתי בעיר. אם אתם מוכנים להסתפק באפליקציית חינם תנסו את DB Navigator או Rail Germany שנותנות פיתרון הולם מאד.

קישורים להורדת האפליקציות

אפליצקיית Fahrplan
אפליצקיית Fahrplan
Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.

2 Comments

  1. מזדהה עם כל מה שכתבת. אני חזרתי מטיול בלונדון והבלקברי בהחלט היה עוזר נאמן החל מבלקברי טרוול, דרך אפליקציה של הרכבת התחתית ועד המפות של בלקברי. אגב, הפתעת אותי עם בוקינג. לדעתי עד לא מזמן לא הייתה אפליקציה ל-BB10

התגובות סגורות.