סרטון רשמי: כיצד להעביר מידע ממכשיר ישן ל-BB10

 

בלקברי מוציאה עבורינו סרטון הדרכה רשמי המדגים לנו כיצד ניתן להעביר מידע ממכשיר בלקברי ישן למכשיר BB10. קיימים שני אופנים:

  1. שימוש בעזרת ה-BlackBerry Link – מעביר את כל המידע
  2. העברה בעזרת כרטיס זכרון – אינה מעבירה הודעות ואנשי קשר

 

מעבר לכך, נפתח עמוד ייעודי לצורך הדרכה ומידע נוסף באתר בלקברי

 

הנה הסרטון:

על הבלקברי שלכם? קישור לצפיה ישירה ב-YouTube

Shlomi
About Shlomi 2334 Articles
שלומי גברא, יוצא תעשיית ההייטק, תמיד משתדל להישאר בחזית הטכנולוגית. מעיד על עצמי כמכור לטכנולוגיה בכלל ולגאדג'טים בפרט. נמנה על נושאי דגל הבלקברי בישראל יחד עם שותפיי היקרים בבלוגברי בעבר וכאן ב-BerryIL בהווה. יחד אנו נביא אליכם את החדשות הטריות מעולם הבלאקברי תוך שימת דגש על הנוגע לנו, בישראל. אנו כמובן, נביא את החדשות אליכם ללא משוא פנים או דעות קדומות. הישארו איתנו, יש הרבה סיבות מדוע :)

2 Comments

  1. נא פרסמו מדריך כיצד לפתור בעיות בסינכרון אנשי קשר מ BB ישן ל Z10. כל השמות בעברית יוצאים בגיבריש כשעושים סנכרון ע"פ ההוראות הנ"ל. מוכן לעזרה בתשלום. הצילו.

  2. לכל מי שלא מצליח העביר זכרונות מ BB ישן ל Z10 (גיבריש לזיכרונות בעיברית או תקיעות משונות ב BB Link), מצאתי פתרון פשוט למדי – יש להתקין במכשיר הישן את האפליקציה החינמית intouchApp Contacts (גם ללא סים קארד במכשיר הישן, מספיק חיבור wifi) להעלות את כל הזכרונות לאפליקציה (ענן). לאחר מכן יש להתקין את האפליקציה ב Z10 ולעשות ייבוא. תוך כרבע שעה הכל מסודר ללא גיבריש ובקלות.

התגובות סגורות.