רשמים ראשוניים: Emergency Alert Messages בגירסה 7.1

 

החברים מ-N4BB מביאים לנו רשמים מתכונה מסוימת אשר תהיה זמינה לראשונה בגירסה 7.1 שאמורה להיות מושקת בקרוב.

אותי מעניין אם גירסה 7.1 תכלול כפי שנרמז לא פעם גם את ה-Mobile Hotspot המדובר. באותה גירסה גם אמורה להתווסף תכונה שנקראת ‘Emergency Alert Messages’ או 'הודעות התראה דחופות'. תכונה זו תעזור לכם לעקוב אחר התראות לגבי דברים זדוניים במכשיר.

 

 

ניתן לבחור עד 5 סוגים שונים של התראות, כגון: איום קיצוני ביותר, איום רציני, איום רגיל, בדיקת התראות חודשית, התראה 'נשיאותית' (Presidential) שלא בדיוק ברור מהי. כל ההתראות מלבד האחרונה ניתנות לכיבוי.

 

 

במידה וקיימת התראה, יופיע אייקון ייעודי על מסך הבית (ראו בתמונה כאן למעלה). לא ברור מה הייעוד המדויק של המנגנון הזה אבל טוב לדעת שהוא מגיע ובכלל שגירסה 7.1 מגיעה. אך מעניין יהיה לראות מה טומן בחובו השדרוג ל-7.1 וכיצד ישתלב ולאיזו מטרה ייושם מנגנון התראות זה.

נמשיך לעדכן.

 

מקור: N4BB

Shlomi
About Shlomi 2334 Articles
שלומי גברא, יוצא תעשיית ההייטק, תמיד משתדל להישאר בחזית הטכנולוגית. מעיד על עצמי כמכור לטכנולוגיה בכלל ולגאדג'טים בפרט. נמנה על נושאי דגל הבלקברי בישראל יחד עם שותפיי היקרים בבלוגברי בעבר וכאן ב-BerryIL בהווה. יחד אנו נביא אליכם את החדשות הטריות מעולם הבלאקברי תוך שימת דגש על הנוגע לנו, בישראל. אנו כמובן, נביא את החדשות אליכם ללא משוא פנים או דעות קדומות. הישארו איתנו, יש הרבה סיבות מדוע :)