שלומי גברא – מקים הבלוג – EIC

וואו…מה אספר? כבר לא זוכר מתי קיבלתי את הבלקברי הראשון שלי. זה היה ממש במקרה אגב, מישהו בארה"ב העביר לי אחד נוסף שהיה לו ומשם איך אומרים?…הצצתי ונפגעתי (במובן הטוב כמובן). זה היה מכשיר ישן במובנים של היום,אך משוככל מאד במושגים של אז. פתאום היכולת להחזיק את העולם ביידים קיבלה משמעות.

להיות מחובר מכל מקום!!!מדהים. מאז כבר החלפתי מספר דגמים ובמקביל החזקתי דגמים של המתחרים, אבל מה לעשות, הבלקברי תמיד מנצח.

כאן ע"מ לייצג נאמנה את קהילת משתמשי הבלקברי באשר היא. אנו מרגישים שחייבים להיות השופר כיוון שבלקברי מקבל בעיקר יח"צ שלילי. אנחנו כאן כדי לשנות.

רועי שפיטלניק – כתב,עורך

גיליתי את בלקברי לראשונה כאשר נחשפתי ל 8900 Curve. מאז אותו יום לא ידעתי מכשיר אחר,וחיי נקשרו אל הסמארטפונים של בלקברי. מאמין מאד בחברה ובטכנולוגיה שלה,אני כאן כדי להביא את האמת אל קהילת המשתמשים מכיוון שבלקברי חווה תקופה לא קלה מול התקשורת שלא ממש אוהדת אותה.

מקווה שבלקברי תחזור להיות מותג חזק בישראל.

 ליטל דדוש שפיטלניק – עיצוב גראפי

אחראית העיצוב של הבלוג. כרגע מתחזקת Z10 לבן. בעלת B.A Graphic Design and Multimedia מאוניברסיטת NBU הבולגרית.

לעמוד הפייסבוק העיסקי של ליטל,

לאתר הבית של ליטל.

פיליפ וויארה – After Effects

בוגר אוניברסיטת NBU הבולגרית ומחזיק בתואר B.A Graphic Design and Multimedia. אחראי על קדימוני הוידאו של הבלוג. מתמחה ב Post Prodaction.

לעמוד העיסקי של פיליפ

Marco Bavagnoli – אפליקציית הבלוג

מרקו הוא מפתח אפליקציות עבור Blackberry 10. בנה עבור הבלוג את BIL, אפליקציית Native שעומדת בתקן של Build for Blackberry. מרקו אחראי על אפליקציות כגו Snap2share ו SuperTube. אחד המפתחים המוכשרים באיטליה ובכלל.

לעמוד האפליקציות של Marco ב Blackberry World