afwimageהיתרון של בלקברי הוא ללא ספק בגמישות שלה, באבטחה וביכולת ניהול של כלל הפלטפורמות בעולם הניידים אשר נמצאים כיום בשוק.

  • BlackBerry מובילה בעולם האבטחה עם מומחיות בעולם הניידים אך לא רק
  • תקשורת מאובטחת ושיתופי פעולה
  • שימוש פשוט, להיות מוגן מכל מקום שבוא אתה משתמש
  • הצלחה בעולמות הארגוני והממשלתי

אם הינכם מעונינים להצעיד את העסק שלכם קדימה, אתם צריכים את הפתרונות של BlackBerry אצלכם.

בנויה לאבטחה: BlackBerry הינה המובילה בעולם ללא עוררין בכל הקשור לאבטחה ופרטיות בתחום ניהול הניידים. לאחרונה אף נרכשו 2 חברות בתחום, אחת לאבטחת מידע בתוך הארגון ומחוצה לו והשניה לניהול תקשורת מאובטחת בזמני משבר.

BES12: הדור הבא של ניהול ניידים בעסק שלך. ניהול כלל הפלטפורמות הזמינות בשוק כיום וחתירה לאבטחה טובה יותר וליעילות מירבית. החדרת והטמעת המוצר בצורה קלילה לתוך העסק.

BlackBerry מאושרת ע"י הארגונים החשובים בעולם: כל ארגון אשר שם את האבטחה שלו בסדר העדיפויות בחר ב-BlackBerry. החל מנאט"ו, דרך כל ממשלות ה-G7 (המדינות המובילות בעולם) ועד לדירקטוריונים בכירים, אשר כולם בחרו ב-BlackBerry להיות הכלי איתו יעבירו מידע רגיש ללא כל חשש.

BES12 כולל תאימות מלאה לאחור: מכשירי ה-BlackBerry OS מהדור הישן נתמכים באופן מלא. בנוסף, הפלטפורמה החדשה מאפשרת הטמעה של כל סוגי מכשירי הקצה, וכן אפשרות לתצורת Active-Active High Availability ב-Cluster. כל זאת ברמה דומה לכל Datacenter עבור אמינות אולטימטיבית.

תמיכה נרחבת בפלטרפומות מרובות: BlackBerry ממשיכה את המסורת והמחויבות שלה לספק פתרונות חוצי פלטפורמות ומשכך הוסיפה תמיכה גם ב-Windows Phone לצד התמיכה הקיימת בפלטפורמות כגון: iOS, אנדרואיד וכמובן BlackBerry 10.

חיבור לענן: הגמישות של BES12 מאפשרת מעבר חלק ומאובטח בין סביבות התקנה מקומיות (on-premise) לבין סביבת ענן. הפלטפורמה החדשה תומכת במספר אפשרויות התקנה כגון: התקנה מקומית, ענן ציבורי, ענן פרטי וכן הכלאה בין מספר סוגי התקנה.

הפצת אפליקציות במכשירי הקצה: BES12 מספק את הכלים שיאפשרו לכם לפתח ולהפיץ אפליקציות ארגוניות למכשירי הקצה מכל הפלטרפומות בצורה קלה וחלקה. דבר זה יאפשר למכשירי הקצה ולרשת הארגונית שלכם להיות גם תואמת לכלל הפלטפורמות בנוסף להיותה מאובטחת.

ל-BlackBerry נוכחות רחבה בכלל התעשיות הכפופות לרגולציה מחמירה כולל ממשלים, תעשיה ביטחונית, ארגונים פיננסיים ומשפטיים ועוד. BlackBerry מזוהה כפלטרפומה מאובטחת התואמת לרגולציה מחמירה, עם מכשירי קצה וניהול התואמים לדרישות האבטחה והרגולציה המחמירות ביותר.

אנו ממליצים על BlackBerry כאשר השליטה על תכונות המכשיר נדרשת על ידי הארגון. מכשירי BlackBerry 10 בניהול BlackBerry Enterprise Service 12 בסביבה הדורשת רגולציה מחמירה יספקו את פתרון האבטחה האולטימטיבי לארגונים ממשלתיים ודומיהם. תוכלו ליצור סביבה אישית מנוהלת על גבי המכשיר בעזרת BlackBerry Balance. מה שיאפשר למשתמשים להפיק את המירב מהמכשירים שלהם גם בפאן האישי, כל זאת כאשר הארגון משמר לעצמו את יכולת השליטה על המכשיר ועל המידע הארגוני בו, המופרד מהמידע האישי של המשתמש במרחב עבודה נפרד ומאובטח.

תאימות מלאה לדרישות המחמירות: מכשירי BlackBerry 10 המנוהלים ע"י BES12 והעושים שימוש ב-BlackBerry Balance, מספקים מענה באופן מלא לדרישות האבטחה המחמירות של ממשלים ותעשיות רגולטיביות הדורשות יכולת שליטה ובקרה גבוהים יותר על מכשירי הקצה.

בנוסף מביאה BlackBerry מגוון פתרונות ושרותי ערך מוסף (Value Added Services), כולם כאמור חוצי פלטפורמות ותומכים בכלל מכשירי הקצה, כל זאת במחירים תחרותיים ומשתלמים ביותר עבור העסק/ארגון שלכם.

להלן הפתרונות המוצעים במגוון תחומים:

  • BBM Protected: פתרון צ'אט ארגוני מאובטח ברמה העונה לדרישות הרגולציה המחמירות ביותר
  • VPN Authentication: שימוש במכשיר הסמארטפון שלכם במקום Token חומרה על מנת להתחבר מרחוק אל הרשת הארגונית שלכם
  • Enterprise Identity: שימוש בפורטל Web יחיד על מנת להתחבר מרחוק למספר שרותי ענן ארגוניים בהקלדה חד פעמית של פרטי המשתמש והססמה. ההרשאות מנוהלות ע"י הארגון באופן המאפשר שליטה מוחלטת.
  • WatchDox: פתרון שיתוף המסמכים המאובטח של BlackBerry. הפתרון מאפשר שליטה מוחלטת על ניהול ושיתוף מסמכים בתוך ואל מחוץ לארגון. הארגון משמר את השליטה על המסמך והשימוש בו לכל אורך הדרך. גם כאשר המסמך כבר הגיע ליעדו. כל זאת דרך ממשק פשטני כשכל המשתמשים, גם אלו הפחות טכנולוגיים יכולים לתפעל אותו.

ארגונים, מנהלי IT ובעלי עסקים המעוניינים לשלב את הפתרונות הארגוניים של BlackBerry מוזמנים ליצור עימנו קשר (ללא התחייבות) ע"י מילוי הטופס הבא ואנו נפנה את בקשתכם לגורמים המתאימים: 

 

*
*
*